Лампа світлодіодна 220-V "PREMIER - 12" 12W 6400K A60 E27
- В наявності
- Код: 001-006-0012-013
64,08 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 180 ₴
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа світлодіодна 220-V "PREMIER - 12" 12W 6400K A60 E27
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 120 W |
| Гарантійний термін | 2 роки мес |
| Потужність | 12 W Вт |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 108 мм * 60 мм |
| Світловий потік (лм) | 1050 lm |
| Термін служби | 25 000 годин час |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Тип цоколя | Е 27 |
| Кут розсіювання | 160° |
| Колірна температура, К | 6400К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 64,08 ₴




