Світильник вологозахищений LED 18W 6400K "NEHIR-18"
- В наявності
- Код: 059-003-0018-010
385,37 ₴
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник вологозахищений LED 18W 6400K "NEHIR-18"
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 144 W |
| Гарантійний термін | 2 роки мес |
| Додатково | Кріплення в комплекті |
| Кількість в упаковці | 1 шт. шт. |
| Потужність | 18 W Вт |
| Робоча напруга | 170 -265 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 652 мм * 79 мм * 34 мм |
| Світловий потік (лм) | 1440 lm |
| Термін служби | 30 000 ч. час |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колірна температура, К | 6400K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 385,37 ₴




