Фонарик ручний "PUSKAS-2"
- В наявності
- Код: 084-005-0002-010
217,16 ₴
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фонарик ручний "PUSKAS-2"
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 4 W |
| Гарантійний термін | 2 роки мес |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Потужність | 0.5W Вт |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 195мм*75мм |
| Світловий потік (лм) | 25 lm |
| Термін служби | 30 000 годин час |
| Тип світлодіодів | LED |
| Колір | Желтый , синий |
| Колірна температура, К | 6400К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 217,16 ₴




