Підсвітка дзеркал-картин LED "EBABIL-12" 12W 4200K хром
- В наявності
- Код: 040-010-0012-010
883,77 ₴
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підсвітка дзеркал-картин LED "EBABIL-12" 12W 4200K хром
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 96 W |
| Гарантійний термін | 2 роки мес |
| Кількість в упаковці | 1 шт. шт. |
| Матеріал корпусу | метал, пластик |
| Потужність | 12 W Вт |
| Робоча напруга | 85 - 265 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 470 мм * 75 мм |
| Світловий потік (лм) | 1135 lm |
| Термін служби | 30 000 ч. час |
| Ступінь захисту IP | IP 45 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колір | Хром |
| Колірна температура, К | 4200К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 883,77 ₴




