Лампа вінтажна світлодіодна "RUSTIC TUBE - 6" 6W Filament led 2200К E27
- В наявності
- Код: 001-033-0006-010
174 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 180 ₴
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа вінтажна світлодіодна "RUSTIC TUBE - 6" 6W Filament led 2200К E27
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 48 W |
| Гарантійний термін | 2 роки мес |
| Потужність | 6 W Вт |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Розміри (ДхШхВ) | 185 мм * 30 мм |
| Світловий потік (лм) | 540 lm |
| Термін служби | 20 000 годин час |
| Тип світлодіодів | Filament LED |
| Тип цоколя | Е 27 |
| Кут розсіювання | 360° |
| Колір | Прозорий із бурштиновим відливом |
| Колірна температура, К | 2200 К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 174 ₴




