Люстра LED "ORION" 30 W 4000K (хром)
- В наявності
- Код: 019-017-0030-010
3 391,35 ₴
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Люстра LED "ORION" 30 W 4000K (хром)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Хром |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 240 W |
| Гарантійний термін | 2 роки мес |
| Кількість в упаковці | 1 шт. шт. |
| Матеріал корпусу | Метал + скло |
| Потужність | 30 W Вт |
| Робоча напруга | 110 - 240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 600 мм * 180 мм |
| Світловий потік (лм) | 2059Lm |
| Термін служби | 30 000 ч. час |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колірна температура, К | 4000 K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 391,35 ₴




