Світильник підвісний "MAXWELL" Е27 чорний
- В наявності
- Код: 021-012-0001-010
1 013,27 ₴
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник підвісний "MAXWELL" Е27 чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в упаковці | 1 шт. шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | max.60 W Вт |
| Робоча напруга | 220 - 240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 1385 мм* 320 мм |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 013,27 ₴




