Світильник аварійний LED "MESSI-9" 9W настільний
- В наявності
- Код: 084-030-0009-010
467,70 ₴
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник аварійний LED "MESSI-9" 9W настільний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Додаткова комплектація | |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час заряджання | 20-24 ч |
| Час роботи від акумулятора | макс потужність — 3 год. потужність — 20 год |
| Гарантійний термін | 2 роки мес |
| Потужність | 9 W Вт |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 250 мм * 50 мм * 50 мм |
| Світловий потік (лм) | 280 lm - 38 lm |
| Термін служби | 30 000 годин час |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Колір | Білий |
| Колірна температура, К | 8000К-12000К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 467,70 ₴




