
Світильник підвісний "METEOR" Е27 (круглий) мідь
- В наявності
- Код: 021-014-0001-020
1 719,48 ₴
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник підвісний "METEOR" Е27 (круглий) мідь
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип цоколя | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | высота регулируется; |
| Кількість в упаковці | 1 шт. шт. |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Потужність | max. 60 W Вт |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 230 мм* 140 мм* 1200 мм |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Колір | Медь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 719,48 ₴




