
Світильник світлодіодний фасадний MAMBA настінний
500,63 ₴
- Готово до відправки
- Код: 076-066-0001-010
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник світлодіодний фасадний MAMBA настінний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки мес |
| Кількість в упаковці | 1 шт. шт. |
| Потужність | Max. 2x35W Вт |
| Робоча напруга | 220-240V / 50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 95мм * 152 мм * 72мм |
| Термін служби | 30 000 ч. час |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500,63 ₴



