
Світильник світлодіодний фасадний KING-5/S 5W настінний чорний
- В наявності
- Код: 076-082-0003-010
625,23 ₴
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник світлодіодний фасадний KING-5/S 5W настінний чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки мес |
| Потужність | 5W Вт |
| Робоча напруга | 85-265V/50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 95 мм х 104 мм х 80 мм |
| Світловий потік (лм) | 450 lm |
| Термін служби | 30 000 ч. час |
| Ступінь захисту IP | IP 54 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура, К | 4200K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 625,23 ₴




