
Світильник грунтовий LED "OZMO" на сонячній батареї
- В наявності
- Код: 078-015-0003-020
886,44 ₴
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник грунтовий LED "OZMO" на сонячній батареї
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Аккумулятор мощностю 3.7w 1200 |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 3W Вт |
| Розміри (ДхШхВ) | 333 мм * 110 мм * 104мм |
| Світловий потік (лм) | 200 Lm |
| Термін служби | 100.000 ч час |
| Ступінь захисту IP | IP44 |
| Тип світлодіодів | LED |
| Колірна температура, К | 4000K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 886,44 ₴




