
Світильник LED 80W "GAMA-80" 6400К чорний 150 см
- В наявності
- Код: 052-006-0150-025
489,95 ₴
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник LED 80W "GAMA-80" 6400К чорний 150 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 640 W |
| Додатково | Кріплення в комплекті |
| Кількість в упаковці | 1 шт. шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 80 W Вт |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Розміри (ДхШхВ) | 1500 мм * 70 мм * 27 мм |
| Світловий потік (лм) | 6000 lm |
| Термін служби | 20 000 ч. час |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колірна температура, К | 6400K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 489,95 ₴




