
Прожектор світлодіодний "PARDUS-100" 100W 6400K чорний
801,89 ₴
- Готово до відправки
- Код: 068-028-0100-010
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прожектор світлодіодний "PARDUS-100" 100W 6400K чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки мес |
| Потужність | 100 W Вт |
| Робоча напруга | 100-265V / 50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 254 мм х 33 мм х 217 мм |
| Світловий потік (лм) | 9000 lm |
| Термін служби | 30 000 ч. час |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 100° |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура, К | 6400K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 801,89 ₴




