
Фонарик ручний "WEAH"
405,84 ₴
- Готово до відправки
- Код: 084-045-0011-010
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фонарик ручний "WEAH"
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час заряджання | 15-20 годин |
| Гарантійний термін | 2 роки мес |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Потужність | 3W переднє/8W бокове Вт |
| Робоча напруга | 220-240V / 50-60Hz |
| Світловий потік (лм) | 3W / 150lm8W / 230lm |
| Термін служби | 30 000 годин час |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Колірна температура, К | 8000-12000K |
| батарея | 4V 1.6Ah Lead Acid |
Інформація для замовлення
- Ціна: 405,84 ₴


