Ліхтарик ручний "TORRES-2" 2W
- В наявності
- Код: 084-046-0003-010
377,36 ₴
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ліхтарик ручний "TORRES-2" 2W
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час заряджання | 4-6 годин |
| Час роботи від акумулятора | 2.5 годин (сильний) — 13.5 годин (слабкий) |
| Гарантійний термін | 2 роки мес |
| Кількість в упаковці | 1 шт. шт. |
| Потужність | 2 W Вт |
| Світловий потік (лм) | 240 lm |
| Термін служби | 30 000 годин час |
| Тип світлодіодів | HIGH POWER LED |
| Колірна температура, К | 8000-12000K |
| батарея | 3.7V 1.2Ah Lithium |
Інформація для замовлення
- Ціна: 377,36 ₴




