Світильник пластиковий Облако 2х26W
- В наявності
- Код: 400-000-104
546,02 ₴
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник пластиковий Облако 2х26W
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Teb Elektrik |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки мес |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | max.2х60 W Вт |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | Ø377 мм*117 мм |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 546,02 ₴




