
Світильник світлодіодний для високих стель Євросвітло 200Вт 6400К EB-200-03 IC
4 779 ₴
- В наявності
- Код: 000039325
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Євросвітло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі | Ra≥80 |
| Гарантія, місяців | 24 |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Коефіцієнт довговічності | 0,95 |
| Коефіцієнт потужності (PF) | >0,95 |
| Колірна температура | холодне світло (6400K) |
| Кут розсіювання | 110 ° |
| Кількість включень | 60 000 |
| Монтаж | Підвісний |
| Напруга живлення | 95-265 В |
| Потужність | 200 Вт Вт |
| Робоча температура | -40 +40 C |
| Розгоряння до 95%, с | <1 |
| Розміри, мм | 375×375×150 |
| Сила тока | 915 мА |
| Ступінь захисту | IP 65 |
| Тип | Промислові світильники |
| Час запалювання, с | 0,3 |
| Час розігрівання до 60% від повного світлового потоку, с | миттєве повне світло |
| Частота | 50/60 Гц Гц |
| Штрих-код | 2100002266300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 779 ₴







