Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Євросвітло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, місяців | 6 |
| Колірна температура | холодне світло (6400K) |
| Напруга живлення | 110-265 В |
| Потужність | 9 Вт (3 Вт) Вт |
| Робоча температура | -5 +40 С |
| Розміри, мм | 120×60×60 |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Цоколь | E27 |
| Час роботи | 4 г час |
| Штрих-код | 2100013986310 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 989 ₴





