
Прожектор світлодіодний ЕВРОСВЕТ 400Вт 6400К EV-400-01М 36000Лм модульний
10 649 ₴
- В наявності
- Код: 000055261
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Євросвітло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид LED світильників | Прожекторі |
| Гарантія, місяців | 24 |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Колірна температура | холодне світло (6400K) |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Напруга живлення | 220-240 В |
| Потужність | 400 Вт Вт |
| Робоча температура | -40 +40 C |
| Розміри, мм | 600×535×110 |
| Ступінь захисту | IP 65 |
| Тип | Прожектор |
| Штрих-код | 2100007044675 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 649 ₴


