
Прожектор світлодіодний 400Вт SOTTI-400 6400К IP65
11 429 ₴
- В наявності
- Код: 000055276
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Євросвітло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі | Ra>70 |
| Вид LED світильників | Прожекторі |
| Гарантія, місяців | 24 |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Коефіцієнт довговічності | 0,95 |
| Коефіцієнт потужності (PF) | >0,95 |
| Колірна температура | холодне світло (6400K) |
| Кут розсіювання | 90 ° |
| Кількість включень | 60 000 |
| Напруга живлення | 85-265 В |
| Потужність | 400 Вт Вт |
| Робоча температура | -40 +60 C |
| Розгоряння до 95%, с | <1 |
| Розміри, мм | 620×360×100 |
| Сила тока | 1500 мА |
| Ступінь захисту | IP 65 |
| Термін придатності | необмежений |
| Тип | Прожектор |
| Час запалювання, с | 0,3 |
| Час розігрівання до 60% від повного світлового потоку, с | миттєве повне світло |
| Частота | 50/60 Гц Гц |
| Штрих-код | 2100007067766 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 429 ₴








