Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Євросвітло |
| Потужність | 20 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, місяців | 12 |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Колірна температура | холодне світло (6400K) |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Напруга живлення | 220-240 В |
| Робоча температура | -40 +50 C |
| Розміри, мм | 138×178×78 |
| Ступінь захисту | IP 65 |
| Тип | Прожектор |
| Тип лампи | LED |
| Штрих-код | 2100002264238 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 229 ₴




