
Світильник LED для високих стель EVRO-EB-120-03 6400К з розсіювачем 120`
2 469 ₴
- Немає в наявності
- Код: 000039019
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Євросвітло |
| Потужність | 120 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, місяців | 12 |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Колірна температура | холодне світло (6400K) |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Монтаж | Підвісний |
| Напруга живлення | 85-265 В |
| Робоча температура | -40 +50 C |
| Ступінь захисту | IP 65 |
| Тип | Промислові світильники |
| Штрих-код | 2100002266270 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 469 ₴




