Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Євросвітло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, місяців | 12 |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Коефіцієнт довговічності | 0,95 |
| Коефіцієнт потужності (PF) | >0,6 |
| Колірна температура | денне світло (4000K) |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Монтаж | Вбудований, накладний |
| Напруга живлення | 220-240 В |
| Потужність | 72 Вт Вт |
| Робоча температура | -20 +40 C |
| Розгоряння до 95%, с | <1 |
| Розміри, мм | 595×595×19 |
| Сила тока | 490 мА |
| Ступінь захисту | IP 20 |
| Тип | Офісні світильники |
| Форма | Квадратна |
| Час запалювання, с | 0,3 |
| Час розігрівання до 60% від повного світлового потоку, с | миттєве повне світло |
| Частота | 50/60 Гц Гц |
| Штрих-код | 2100014800189 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 739 ₴





