Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EVROLIGHT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі | Ra>70 |
| Гарантія, місяців | 24 |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Коефіцієнт довговічності | 0,95 |
| Колірна температура | холодне світло (6400K) |
| Кут розсіювання | 270 ° |
| Напруга живлення | 165-300 В |
| Потужність | 24 Вт Вт |
| Робоча температура | -15 +45 С |
| Розгоряння до 95%, с | <1 |
| Розміри, мм | 1500×28×28 |
| Сила тока | 180 мА |
| Ступінь захисту | IP 20 |
| Форма колбі | Трубка (лінійна) |
| Цоколь | G13 |
| Час запалювання, с | 0,3 |
| Час розігрівання до 60% від повного світлового потоку, с | миттєве повне світло |
| Частота | 50/60 Гц Гц |
| Штрих-код | 2100014555737 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 849 ₴






