
Світильник світлодіодний консольний ЕВРОСВЕТ 150Вт 6400К ST-150-04 13500Лм IP65 SMD
4 609 ₴
- Немає в наявності
- Код: 000040180
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Євросвітло |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, місяців | 24 |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Колірна температура | холодне світло (6400K) |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Напруга живлення | 170-265 В |
| Потужність | 150 Вт Вт |
| Робоча температура | -40 +60 C |
| Розміри, мм | 890×320×120 |
| Ступінь захисту | IP 65 |
| Штрих-код | 2100004073418 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 609 ₴





