Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Євросвітло |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, місяців | 12 |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Колірна температура | холодне світло (6400K) |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Монтаж | На консоль |
| Напруга живлення | 95-265 В |
| Потужність | 30 Вт Вт |
| Робоча температура | -20 +40 C |
| Розміри, мм | 355×132×62 |
| Ступінь захисту | IP 65 |
| Тип | Консольні світильники |
| Штрих-код | 2100003707536 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴






