Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Євросвітло |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, місяців | 24 |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Колірна температура | холодне світло (6400K) |
| Кут розсіювання | 140 ° |
| Монтаж | Підвісний |
| Напруга живлення | 85-265 В |
| Потужність | 120 Вт Вт |
| Робоча температура | -40 +50 C |
| Світловий потік | 12000 лм лм |
| Ступінь захисту | IP 65 |
| Тип | Промислові світильники |
| Штрих-код | 2100002266256 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 239 ₴





