
Світильник світлодіодний універсальний ЕВРОСВЕТ MASTER PRO 100Вт 14000Лм IP65
7 579 ₴
- Немає в наявності
- Код: 000041040
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Євросвітло |
| Колір | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 170 мм |
| Товщина | 195 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, місяців | 60 |
| Колірна температура | 5000 К |
| Кут розсіювання | 60 ° |
| Напруга живлення | 195-295 В |
| Потужність | 100 Вт Вт |
| Робоча температура | -40 +50 C |
| Розміри, мм | 300×170×195 |
| Ступінь захисту | IP 65 |
| Штрих-код | 2100006098860 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 579 ₴




