
Світильник світлодіодний інтегрований ЕВРОСВЕТ 9Вт 6400K EV-IT-600-6400 Т5 720Лм з вимикачем
109 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 000040621
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Євросвітло |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, місяців | 12 |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Колірна температура | холодне світло (6400K) |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Монтаж | Накладний |
| Напруга живлення | 220-240 В |
| Потужність | 9 Вт Вт |
| Робоча температура | -20 +40 C |
| Розміри, мм | 568×34×22 |
| Ступінь захисту | IP 44 |
| Тип | Лінійні світильники |
| Штрих-код | 2100004474956 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 109 ₴




