Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Євросвітло |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, місяців | 24 |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Колірна температура | холодне світло (6400K) |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Напруга живлення | 175-265 В |
| Потужність | 200 Вт Вт |
| Робоча температура | -40 +40 C |
| Розміри, мм | 322×242×50 |
| Ступінь захисту | IP 65 |
| Тип | Прожектор |
| Штрих-код | 2100005720311 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 189 ₴





