
Світильник світлодіодний консольний ЕВРОСВЕТ 250Вт 6400К ST-250-04 22500Лм IP65
5 639 ₴
- Немає в наявності
- Код: 000040649
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Євросвітло |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, місяців | 24 |
| Категорія | Світлодіодні світильники LED |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Колірна температура | холодне світло (6400K) |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Напруга живлення | 180-265 В |
| Потужність | 250 Вт Вт |
| Робоча температура | -40 +60 C |
| Розміри, мм | 1095×355×103 |
| Ступінь захисту | IP 65 |
| Тип | Консольні світильники |
| Штрих-код | 2100004637085 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 639 ₴




