
Світильник світлодіодний промисловий ЕВРОСВЕТ 36Вт 6400K WL36-SLIM 2880Лм IP65
329 ₴
- Немає в наявності
- Код: 000040667
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Євросвітло |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 40 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, місяців | 12 |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Колірна температура | холодне світло (6400K) |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Напруга живлення | 220-240 В |
| Потужність | 36 Вт Вт |
| Робоча температура | -20 +40 C |
| Розміри, мм | 1190×40×30 |
| Ступінь захисту | IP 65 |
| Штрих-код | 2100004744356 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 329 ₴




