
Набір Лампа світлодіодна Євросвітло 10Вт 4200К A-10-4200-27 Е27 5шт
179 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 000040910
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Євросвітло |
| Колір | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі | Ra≥80 |
| Вага (кг) | 0,125 |
| Гарантія, місяців | 24 |
| Група каталогу EVA | Світлодіодні лампи (LED) |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Код колірності | 842 |
| Коефіцієнт довговічності | 0,95 |
| Коефіцієнт збереження світлопотоку в кінці номінального терміну служби | 0,7 |
| Коефіцієнт потужності (PF) | >0,65 |
| Колірна температура | денне світло (4200K) |
| Кут розсіювання | 220 ° |
| Кількість включень | 50 000 |
| Напруга живлення | 220-240 В |
| Не містить ртуті | Да |
| Потужність | 10 Вт Вт |
| Робоча температура | -20 +40 C |
| Розгоряння до 95%, с | <1 |
| Розміри, мм | 108×60×60 |
| Сила тока | 71 мА |
| Ступінь захисту | IP 20 |
| Термін придатності | необмежений |
| Тип | Світлодіодні лампи |
| Форма колбі | Стандартна(груша) |
| Цоколь | E27 |
| Час запалювання, с | 0,3 |
| Час розігрівання до 60% від повного світлового потоку, с | миттєве повне світло |
| Частота | 50/60 Гц Гц |
| Штрих-код | 2100005693912 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 179 ₴




