
Світильник EVROLIGHT 36Вт PRISMAT-40 6400K
439 ₴
- В наявності
- Код: 000041018
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EVROLIGHT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид LED світильників | Панелі |
| Гарантія, місяців | 12 |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Коефіцієнт довговічності | 0,95 |
| Коефіцієнт потужності (PF) | >0,5 |
| Колірна температура | холодне світло (6400K) |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Монтаж | Вбудований, накладний |
| Напруга живлення | 170-265 В |
| Потужність | 36 Вт Вт |
| Робоча температура | -20 +40 C |
| Розгоряння до 95%, с | <1 |
| Розміри, мм | 595×595×19 |
| Сила тока | 286 мА |
| Ступінь захисту | IP 20 |
| Тип | Офісні світильники |
| Форма | Квадратна |
| Час запалювання, с | 0,3 |
| Час розігрівання до 60% від повного світлового потоку, с | миттєве повне світло |
| Частота | 50/60 Гц Гц |
| Штрих-код | 2100006061857 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 439 ₴



