
Світильник точковий накладний Євросвітло 24Вт квадрат LED-SS-170-24 6400К без рамки
289 ₴
- В наявності
- Код: 000057965
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Євросвітло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі | Ra≥80 |
| Вид LED світильників | Даунлайт |
| Гарантія, місяців | 12 |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Колір корпусу | Білий |
| Колірна температура | холодне світло (6400K) |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Монтаж | Накладний |
| Напруга живлення | 165-265 В |
| Потужність | 24 Вт Вт |
| Робоча температура | -20 +40 C |
| Розміри, мм | 168×168×42 |
| Ступінь захисту | IP 20 |
| Штрих-код | 2100009969198 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 289 ₴



