
Набір прожектор світлодіодний з датчиком руху EVROLIGHT FM-01D-10 10W 6400К 2шт
699 ₴
- Немає в наявності
- Код: 000059244
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EVROLIGHT |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі | Ra>70 |
| Відстань реагування, м | 6-8 м |
| Гарантія, місяців | 12 |
| Група каталогу EVA | Вуличне освітлення |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Код колірності | 764 |
| Коефіцієнт довговічності | 0,95 |
| Коефіцієнт потужності (PF) | >0,9 |
| Колірна температура | холодне світло (6400K) |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Кількість включень | 50 000 |
| Напруга живлення | 200-240 В |
| Потужність | 10 Вт Вт |
| Робоча температура | -40 +40 C |
| Розгоряння до 95%, с | <1 |
| Розміри, мм | 112×90×52 |
| Ступінь захисту | IP 65 |
| Термін придатності | необмежений |
| Час запалювання, с | 0,3 |
| Час розігрівання до 60% від повного світлового потоку, с | миттєве повне світло |
| Час спрацювання | 10 сек. - 5 хв. |
| Частота | 50/60 Гц Гц |
| Штрих-код | 2100013872224 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699 ₴






