
Світильник точковий врізний Євросвітло 9Вт коло LED-R-100-9 6400К без рамки 2 шт
179 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 000058100
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Євросвітло |
| Тип | Батарейка |
| Типорозмір | 6F22 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі | Ra≥80 |
| Вид LED світильників | Даунлайт |
| Врізний розмір, мм | 55-70 |
| Гарантія, місяців | 12 |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Колір корпусу | Білий |
| Колірна температура | холодне світло (6400K) |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Монтаж | Врізний |
| Напруга живлення | 165-265 В |
| Потужність | 9 Вт Вт |
| Робоча температура | -20 +40 C |
| Розміри, мм | 86×86×19 |
| Світловий потік | 720 лм лм |
| Ступінь захисту | IP 20 |
| Штрих-код | 2100010523952 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 179 ₴


