
Прожектор світлодіодний ZUM F02-300 6400K
4 059 ₴
- В наявності
- Код: 000058912
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZUM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі | Ra>70 |
| Вид LED світильників | Прожекторі |
| Гарантія, місяців | 12 |
| Група каталогу EVA | Вуличне освітлення |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Код колірності | 764 |
| Коефіцієнт довговічності | 0,95 |
| Коефіцієнт потужності (PF) | >0,9 |
| Колірна температура | холодне світло (6400K) |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Кількість включень | 50 000 |
| Напруга живлення | 200-240 В |
| Потужність | 300 Вт Вт |
| Робоча температура | -40 +40 C |
| Розгоряння до 95%, с | <1 |
| Розміри, мм | 435×320×33 |
| Світловий потік | 27000 лм лм |
| Сила тока | 1240 мА |
| Ступінь захисту | IP 66 |
| Час запалювання, с | 0,3 |
| Час розігрівання до 60% від повного світлового потоку, с | миттєве повне світло |
| Частота | 50/60 Гц Гц |
| Штрих-код | 2100013212907 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 059 ₴


