Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EVROLIGHT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, місяців | 24 |
| Колір корпусу | Білий |
| Колірна температура | холодне світло (6400K) |
| Монтаж | Накладний |
| Напруга живлення | 165-300 В |
| Потужність | 9 Вт Вт |
| Робоча температура | -15 +45 С |
| Розміри, мм | 612×40×43 |
| Ступінь захисту | IP 20 |
| Штрих-код | 2100013409376 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 249 ₴





