
Світильник трековий Luce Intensa LI-20-01 20Вт 4200К чорний
939 ₴
- В наявності
- Код: 000056773
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Євросвітло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі | Ra≥80 |
| Гарантія, місяців | 24 |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Код колірності | 842 |
| Коефіцієнт довговічності | 0,95 |
| Коефіцієнт потужності (PF) | >0.94 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колірна температура | денне світло (4200K) |
| Кут розсіювання | 24 ° |
| Кількість включень | 60 000 |
| Напруга живлення | 170-265 В |
| Потужність | 20 Вт Вт |
| Робоча температура | -25 +40 C |
| Розгоряння до 95%, с | <1 |
| Розміри, мм | 160×65×157 |
| Сила тока | 90 мА |
| Ступінь захисту | IP 20 |
| Час запалювання, с | 0,3 |
| Час розігрівання до 60% від повного світлового потоку, с | миттєве повне світло |
| Частота | 50/60 Гц Гц |
| Штрих-код | 2100007397115 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 939 ₴





