Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Євросвітло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, місяців | 3 |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Колірна температура | холодне світло (6400K) |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Напруга живлення | 175-265 В |
| Потужність | 50 Вт Вт |
| Робоча температура | -40 +40 C |
| Розміри, мм | 200×188×33 |
| Ступінь захисту | IP 65 |
| Штрих-код | 2100008237526 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 259 ₴





