
POE інжектор 48V-0.5A
196 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: LP11033
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Інжектор GreenVision POE 48V-0.5A призначений для подачі і даних на пристрій підтримують живлення POE стандарту IEEE802.3af таких як: IP камери, точки доступу, ретранслятори WIFI сигналу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GreenVision |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,087 |
| Висота | 50 мм |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Довжина | 81 см |
| Колір | Чорний |
| Кількість LAN портів | 1 порт POE + 1 порт RJ45 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ширина | 47 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 196 ₴



