
Датчик освітленості VIDEX VL-SN01 6A 220V фотометричний
125 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фотометричний датчик освітленості - електричний пристрій, який дозволяє керувати системою освітлення у приміщенні або зовні відповідно до освітленості навколишнього середовища. Температура та вологість навколишнього середовища не впливають на увімкнення датчика. Регульований світловий поріг спрацювання дозволяє налаштувати датчик в діапазоні:
<10Лк (УВІМК)
>40Лк (ВИМК)
Датчик контролює навантаження, працюючи лише вночі. Використовується для освітлення приміщень, прибудинкових територій, зон відпочинку, доріг. Заощаджує кошти на електроенергії.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | VL-SN01 |
| Вага | 50г |
| Гарантійний термін | 2 роки мес |
| Клас захисту, IP | 44 |
| Кількість у коробі | 50 шт. |
| Кількість в упаковці | 1шт шт. |
| Максимальне навантаження | 6 A |
| Матеріали | ABS |
| Напруга | AC 220-240 V |
| Освітленість, вмикання і вимикання | < 10 (ON) / > 40 (OFF) Lx |
| Відносна вологість | < 93% |
| Робоча температура | -20°C ~ + 40°С |
| Розміри | 90mm х 49mm |
| Частота | 50/60 Гц Гц |
| Штрих-код | 4820118299327 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 125 ₴





