
Комплект кріплень з фурнітурою для підвісного монтажу світлодіодної панелі
558 ₴
- В наявності
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект кріплень з фурнітурою для підвісного монтажу світлодіодної панелі. Включає в себе 4 тросики по 600мм та основу діаметром 200мм та висотою 40мм.
Матеріал: алюміній.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Вага | 300 г |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | VL-PFTC |
| Довжина кабелю | 60см |
| Кількість у коробі | 20 шт. |
| Кількість в упаковці | 1шт шт. |
| Матеріали | Алюміній |
| Розмір основи | 200mm х 40mm |
| Розміри | 130mm x 130mm |
| Тип монтажу | Накладної |
Інформація для замовлення
- Ціна: 558 ₴


