
Вакуумні навушники з мікрофоном HAVIT HV-E306P White
159 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: HV-E306P, white
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Високоякісний кабель TPE, приймає аудіоінтерфейс 3,5 мм, зручний для прослуховування музики або перегляду фільмів
Конструкція в навушнику забезпечує шумозаглушення, Є мікрофон для розмови.
Oсобливості:
Компактний і стильний дизайн для зручного носіння
високоякісний звук
Навушники ідеально підходять для портативних звукових систем
Підключення 3.5 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Havit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | HV-E306P |
| Вага | 34г |
| Гарантійний термін | 1 рік мес |
| Діаметр динаміка | 10 мм |
| Диапазон частот | 20Hz-20kHz |
| Довжина кабелю | 1.2м |
| Інтерфейс | AUX (3.5 мм) |
| Кількість у коробі | 80шт |
| Матеріали | TPE |
| Опір | 32 Ом |
| Чутливість | 98±3dB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 159 ₴


