
LED світильник IP65 лінійний VIDEX 48W 1.2М 4000K
1 658 ₴
- В наявності
- Код: VLE-BNW-48124
- +380 (97) 899-20-00
LED світильник IP65 лінійний VIDEX 48W 1.2М 4000K – призначений для освітлення торгівельних площ, складських, виробничих й інших приміщень з підвищеним рівнем вологості і пилу. Має високий ступінь стійкості до зовнішнього впливу, широкий діапазон робочої температури і напруги. Світлодіодний лінійний світильник - дозволяє заощаджувати на експлуатаційних витратах, пов’язаних з необхідностю ремонту та заміни ламп або комплектуючих. Простий у монтажі та підключенні. В комплекті клемна колодка.
Світильник не містить ртуті. При виготовленні використовуються тільки безпечні матеріали. Герметичний корпус із високоякісного полікарбонату робить даний світильник захищеним від пилу, вологи, ударів. Світлодіоди всередині розміщені так, що дозволяє досягти рівномірного розподілення світла без темних зон. Не підлягає утилізації у вигляді побутових відходів.
Світильник лінійний володіє високим захистом від ударів IK08 і високим ступенем пиле - та вологозахисту IP65.
Має світловіддачу - 110Лм/Вт. Сумарна сила світлового потоку становить 5280Лм. Під час роботи світильника відсутнє мерехтіння, що знижує навантаження на зір. Колірна температура - 4000К (біле світло). Кут розсіювання світла - 120°, що дозволяє якісно освітити приміщення. Розсіювач не жовтіє у процесі експлуатації.
Стійкий до великої кількості вмикання і вимикання (20 000). Ресурс роботи - 50 000 годин. Служитиме довго, що підтверджується гарантією - 3 роки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Додаткові характеристики | |
| Коефіцієнт потужності | 0.9 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | VLE-BNW-48124 |
| Вага | 900г |
| Гарантійний термін | 3 роки мес |
| Якість світла | Ra > 80 |
| Клас енергоефективності (EU) | E |
| Клас захисту, IP | 65 |
| Коеф. збереження світловіддачі в кінці номінал. терміну служби | ≥96% |
| Кількість у коробі | 9шт |
| Кількість в упаковці | 1шт шт. |
| Кількість циклів Ввім/Вимк | 20000 |
| Максимальна сила струму | 240mA А |
| Матеріали | Поликарбонат |
| Потужність | 48 W Вт |
| Напруга | AC 220-240 V |
| Робоча температура | -20°C ~ + 45°С |
| Розміри | 1200mm x 87mm x 74mm |
| Регулювання освітленості (димер) | Не підтримує |
| Ресурс роботи | 50000ч |
| Світловий потік | 5280 Lm лм |
| Тип монтажу | Накладний, підвісний |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колірна температура світла | 4000К (біле світло) |
| Час запуску | Миттєвий старт (<1 сек) |
| Частота | 50/60 Гц Гц |
| Штрих-код | 5904405541425 |
| Енергоефективність | 110 Lm/W |
- Ціна: 1 658 ₴








