
LED Світильник архітектурний AR091B IP54 VIDEX GU10
534 ₴
- В наявності
- +380 (97) 899-20-00
LED Світильник архітектурний VIDEX AR091B IP54 GU10. Використовуються для архітектурного підсвічування фасадів будинків, споруд, парканів, балконів, терас тощо. Після монтажу не вимагає обслуговування на протязі всього періоду експлуатації.
Як джерело світла використовується одна світлодіодна лампочка з цоколем GU10 і максимальною потужністю 30W.
Довговічний, має високий ступінь захисту від негативного впливу зовнішнього середовища. Світильник володіє високим захистом від ударів і високим ступенем пиле - та вологозахисту. Ступінь захисту IР54 не допускає потрапляння часточок бруду та капель води всередину світильника.
Буде служити довго, що підтверджується гарантією - 2 роки. При виготовленні використовуються тільки безпечні матеріали.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Вага | 350 г |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | VL-AR091B |
| Гарантійний термін | 2 роки мес |
| Клас ударостійкості, IK | 07 |
| Клас захисту, IP | 54 |
| Кількість у коробі | 30шт |
| Матеріали | Алюминий-поликарбонат |
| Потужність | 30W Max Вт |
| Напруга | AC 220-240 V |
| Робоча температура | -25 °C ~ + 50 °C |
| Розміри | 60mm x 80mm x 160mm |
| Тип монтажу | Накладної |
| Тип цоколя | GU10 |
| Формфактор | MR16 |
| Частота | 50/60 Гц Гц |
| Штрих-код | 4820246485951 |
- Ціна: 534 ₴







