
Світильник для знищення комах VOAR-30-01 30 Вт
1 299 ₴
- В наявності
+380 (73) 102-73-23
- +380 (97) 899-20-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник для знищення комах VOAR-30-01 30 Вт - необхідний прилад для тих, хто не хоче зустрічатися з комахами (напр. комарами або мухами) або для приміщень, де це обумовлено санітарними нормами, наприклад: продуктові магазини, заклади громадського харчування ітп.
Цей антимоскітний світильник виділяється рядом технологічних особливостей, таких як: невелика потужність всього в 30Вт і ефективна площа обробки в 80 кв.м.
Лампи, встановлені в світильнику для знищення комах VOAR-30-01 30 Вт, приваблюють комах своїм випромінюванням, яке повністю безпечно для людини.
Важливо, що напруга розряду між електродами, що вбивають комах, може досягати 1,4 кВ, що може бути небезпечно для людей.
Піддон для комах легко знімається і очищається. Пристрій комплектується метровим кабелем живлення, ланцюжком з карабінами для підвішування і вимикачем.
Ми здійснюємо доставку по Україні, а також самовивіз в Києві.
При виникненні додаткових питань або для купівлі звертайтесь в наш відділ продажів будь-яким зручним способом.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Евросвет |
| Користувальницькі характеристики | |
| AVAILABILITY | 1 |
| DEALER_SORT | 500 |
| KOMPLEKT | Ланцюг для підвіса |
| SHIRINA | 497 |
| Вивантажувати для дилерів | Да |
| Вивантажувати на Comfy | Да |
| Вивантажувати на Prom | Да |
| Вивантажувати на сайт | Да |
| Вивантаження залишків на сайт Розетка | Да |
| Гарантія, місяців | 12 |
| Довжина | 255 см |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Монтаж | Підвісний |
| Потужність | 30 Вт Вт |
| Ставки податків | 20 |
| Ступінь захисту | IP 20 |
| Товщина | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 299 ₴








