Лампа світлодіодна ЕВРОСВЕТ 5Вт 4200К Р-5-4200-27 E27 підходить для побутових приміщень — спальня, вітальня, коридор. Денне світло 4200К приємне для очей і не псує зір.
Переваги лампи:
• Економічність. Споживаючи всього 5 Вт енергії, лампа світить з такою ж яскравістю, як лампа розжарювання в 50 Вт.
• Довговічність. Лампа здатна відпрацювати 30 тисяч годин — до п'яти років.
• Екологічність. Лампа виготовлена з матеріалів, що не містять ртуті, магнію та інших небезпечних речовин. Вона не вимагає особливих умов утилізації.
Виробник залишає за собою право змінити упаковку для забезпечення цілісності замовлення під час транспортування.
Інтернет-магазин «Евросвет» працює оперативно — замовте на сайті, і ми доставимо вашу покупку за один день. Не знаєте, як підібрати лампу для кухні або вітальні — наші менеджери допоможуть вам!
Переваги лампи:
• Економічність. Споживаючи всього 5 Вт енергії, лампа світить з такою ж яскравістю, як лампа розжарювання в 50 Вт.
• Довговічність. Лампа здатна відпрацювати 30 тисяч годин — до п'яти років.
• Екологічність. Лампа виготовлена з матеріалів, що не містять ртуті, магнію та інших небезпечних речовин. Вона не вимагає особливих умов утилізації.
Виробник залишає за собою право змінити упаковку для забезпечення цілісності замовлення під час транспортування.
Інтернет-магазин «Евросвет» працює оперативно — замовте на сайті, і ми доставимо вашу покупку за один день. Не знаєте, як підібрати лампу для кухні або вітальні — наші менеджери допоможуть вам!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Євросвітло |
| Потужність | 5 Вт |
| Цоколь | E27 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, місяців | 12 |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Коефіцієнт довговічності | 0,95 |
| Коефіцієнт збереження світлопотоку в кінці номінального терміну служби | 0,7 |
| Коефіцієнт потужності (PF) | >0,65 |
| Колірна температура | денне світло (4200K) |
| Кут розсіювання | 240 ° |
| Кількість включень | 50 000 |
| Напруга живлення | 220-240 В |
| Не містить ртуті | Да |
| Робоча температура | -20 +40 C |
| Розгоряння до 95%, с | <1 |
| Розміри, мм | 81×45×45 |
| Термін придатності | необмежений |
| Тип | Світлодіодні лампи |
| Форма колбі | Куля |
| Час запалювання, с | 0,3 |
| Час розігрівання до 60% від повного світлового потоку, с | миттєве повне світло |
| Частота | 50/60 Гц Гц |
| Штрих-код | 2100002231810 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 49 ₴



